Valiuta:

Prekių katalogas

Troliai Mumiai sugrįžo!

2021-06-24

Ar prisimenate Muminuką, jo mamą, tėtį, Mažąją Miu? O gal į atmintį sugrįžta Snifas, Snusmumrikas ar Snork?

Taip, mes kalbame apie nuostabius Trolius Mumius. Tai rašytojos ir dailininkės Tuvės Janson sukurti padarėliai, gyvenantys Mumių slėnyje. Visus juos galite rasti paspaudę šią nuorodą. Užvedę pelytę ant kurio nors padarėlio, ekrane pamatysite jo vardą.

Tai knygų puslapiuose gimę personažai, tačiau dabar Trolius Mumius galima rasti beveik visur – ant drabužių, puodelių, įvairiausių aksesuarų, o Suomijoje šiuos padarėlius galima sutikti ir įspūdingame muziejuje.

Prieš kelerius metus buvo išleista popierinių servetėlių serija, tačiau ji buvo labai maža ir, deja, jos daugiau nebekartoja. Todėl labai džiaugiamės, kad Troliai Mumiai vėl sugrįžo ant popierinių servetėlių ir šįkart jas puošia naujos nuostabios Trolių Mumių nuotykių akimirkos. Šie paveiksliukai prikels perskaitytų knygų prisiminimus, o galbūt paskatins perskaityti Tuvės Janson parašytas knygas.

Kai buvo išparduotos ankstesnės kolekcijos servetėlės, sulaukėme užklausų, ar jos dar grįš į prekybą, nes ne visi spėjo papildyti savo servetėlių kolekcijas šiais nuostabiais Mumių slėnio gyventojais. Taip, tikrai žinome, kad Lietuvoje yra žmonių, kurie servetėles ne tik naudoja dekupažui, bet ir jas kolekcionuoja. Taigi dabar pats metas papildyti savo popierinių servetėlių kolekcijas Trolių Mumių piešiniais!

Jeigu servetėlę naudosite dekupažo technikai, prieš klijuojant reikia atskirti nereikalingus baltus sluoksnius. Klijuokite tik viršutinį sluoksnį su paveiksliuku. Klijus tepkite ant servetėlės viršaus.