Prekių katalogas

TERMOTON folija, 1 pakuotė

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 195
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Folijos spalva
  aukso
  Dydis
  15.5 cm x 15.5 cm
  Kiekis
  5 lapeliai
 • Ši folija naudojama dekupažo, skrebinimo, mixed media dirbiniams. Ją galima naudoti trimis būdais:

  1. Ant dvipusės lipnios juostelės (priklijuokite dvipusę lipnią juostelę, ant jos stipriai prispauskite foliją (gera puse į viršų) ir staigiai nuplėškite).
  2. Ant folijos klijų (patepkite folijos klijų, leiskite jiems išdžiūti. Tada stipriai prispauskite foliją (gera puse į viršų) ir staigiai nuplėškite).
  3. Karštu lygintuvu arba laminavimo aparatu perkelti ant lazeriniu spausdintuvu spausdinto piešinio. Galite rinktis iš specialiai paruošto ryžinio popieriaus (spauskite čia)
  • su lygintuvu: pasiruoškite paveiksliuką (atspausdinkite lazeriniu spausdintuvu arba išsikirpkite motyvą iš mūsų turimų ryžinio popieriaus motyvų), ant jo dėkite foliją (gera puse į viršų), ant folijos tieskite sviestinį popierių arba ploną audinį ir per jį karštu lygintuvu lyginkite. Tada staigiai nuplėškite foliją. Kartokite, kol piešinys tolygiai pasidengs blizgesiu. NELYGINKITE IŠ KARTO ANT FOLIJOS, būtinai naudokite popierių arba audinį. 
  • su laminavimo aparatu: pasiruoškite paveiksliuką (atspausdinkite lazeriniu spausdintuvu arba išsikirpkite motyvą iš mūsų turimų ryžinio popieriaus motyvų), ant jo dėkite foliją (gera puse į viršų), paveiksliuką su folija dėkite į perlenktą paprastą popierių ir "perleiskite" per laminavimo aparatą. Tada staigiai nuplėškite foliją. Kartokite, kol piešinys tolygiai pasidengs blizgesiu. Į aparatą NEDĖKITE VIENOS FOLIJOS, būtinai naudokite popierių.