Valiuta:

Prekių katalogas

Senas Naujas nuolaidų kortelė

 • Kraunamos nuotraukos

  Senas Naujas nuolaidų kortelė

  Kaina 087
 • Jeigu turite seną Nuolaidų kortelę, ji ir toliau galios, suteikdama 5 proc. nuolaidą visoms prekėms. Tačiau kortelę parduotuvėje reikia aktyvuoti:
  1. Pirmiausiai prisiregistruosite šioje parduotuvėje.
  2. Tada  mums praneškite kortelės numerį, vardą, pavardę - ir mes kortelę aktyvuosime kiek galima skubiau. Pranešti galiete:

  - el. paštu info@senasnaujas.lt

  - tel. nr. 8 653 52150

  ---------------------------------------------------------------------------------------------

  Dėkojame visiems savo pirkėjams ir siūlome jiems naudotis mūsų nuolaidų kortele. Su šia kortele nuolat bus taikoma 5% nuolaida, nepriklausomai nuo pirkinio sumos. Vienkartinis kortelės naudojimo mokestis 0,87 Eur.

  Kortelė Jums bus atsiųsta su siuntiniu ir jau kitam pirkiniui bus taikoma 5% nuolaida. Kai būsite neprisijungę prie mūsų interneto parduotuvės, matysite visiems galiojančias kainas, kai prisijungsite - kainos jau bus pateiktos su 5% nuolaida. SVARBU: kad sistema nuolaidą pritaikytų, BŪTINAI pirma prisijunkite ir tik tada dėkite prekes į krepšelį

  NUOLAIDŲ KORTELĖS NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

  1. Bendrosios nuostatos
  1.1. GRAŽESNĖ KORTELĖ yra UAB Senas Naujas nuosavybė.
  1.2. Šios taisyklės galioja UAB Senas Naujas išduotų kortelių GRAŽESNĖ KORTELĖ turėtojams.

  2. Kortelės išdavimas ir galiojimas
  2.1. Lojalumo programos GRAŽESNĖ KORTELĖ dalyviu gali tapti pirkėjai, kurie prekybos vietoje pateikia vardą, pavardę ir sumoka už kortelę nustatytą vienkartinį mokestį.
  2.2. Lojalumo kortelė išduodama šių taisyklių nustatyta tvarka UAB Senas Naujas internetinėje parduotuvėje www.senasnaujas.lt.
  2.3. Vienkartinis kortelės išdavimo mokestis yra 0,87 Eur. UAB Senas Naujas pasilieka teisę savo nuožiūra organizuoti akcijas, kurių metu kortelės pardavimo mokestis gali būti keičiamas.
  2.4. Pateikdamas vardą, pavardę, pirkėjas sutinka, kad UAB Senas Naujas, laikydamasi asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų, tvarkytų jo asmens duomenis pirkėjo dalyvavimo GRAŽESNĖS KORTELĖS lojalumo programoje užtikrinimo tikslais.

  2.5. GRAŽESNĖS KORTELĖS lojalumo programos pasiūlymai galioja visose UAB Senas Naujas parduotuvėse.
  2.6. GRAŽESNĖS KORTELĖS kortelės galiojimas neribojamas.
  2.7. Praradęs kortelę, programos dalyvis privalo pats apie tai pranešti elektroniniu paštu info@senasnaujas.lt. Gavus pranešimą apie prarastą kortelę ji bus užblokuota tą pačią dieną. Jeigu pranešimo gavimo diena yra nedarbo diena, kortelė bus užblokuota artimiausią darbo dieną. Naujai išduodamos kortelės mokestis yra 0,87 Eur.

  2.8. Pradinė 5 % nuolaida taikoma visoms prekėms, išskyrus akcijines bei tam tikras prekes, kurioms taikomas kitoks pasiūlymas.

  2.9. Kortelės privilegijomis galima naudotis ir užsisakant prekes internetu:

  2.9.1. reikia įsigyti GRAŽESNĘ KORTELĘ

  2.9.2. el. paštu info@senasnaujas.lt pranešti kortelės numerį. Nuolaida bus aktyvuota kiek galima greičiau.

  2.9.3. Prisijungus prie internetinės parduotuvės www.senasnaujas.lt prekių kainos jau bus pateiktos su 5% nuolaida.

  2.9.4. Siuntimo ir transportavimo išlaidoms nuolaida netaikoma.

  2.10. GRAŽESNĖ KORTELĖ nėra mokėjimo kortelė. Ji suteikia nuolaidą, bet nepadengia pirkinių vertės.

  3. Baigiamosios nuostatos
  3.1. UAB Senas Naujas pasilieka teisę vienašališkai keisti GRAŽESNĖS KORTELĖS programos taisykles, apie tai iš anksto asmeniškai nepranešusi GRAŽESNĖS KORTELĖS turėtojams, tačiau įsipareigoja iš anksto apie tai paskelbti interneto svetainėje www.senasnaujas.lt bei visose parduotuvėse Senas Naujas.

  3.2. Dalyvavimas programoje gali būti nutrauktas programos dalyvio iniciatyva, pateikiant rašytinį prašymą į artimiausią parduotuvę Senas Naujas arba atsiuntus prašymą elektroniniu paštu info@senasnaujas.lt.
  5.3. Nutraukus dalyvavimą lojalumo programoje, kortelė yra užblokuojama.