Prekių katalogas

Paprasto dekupažo pamokėlė

Paprasto dekupažo pamokėlė

Tai paties paprasčiausio dekupažo pamokėlė, kai naudojamos tik pagrindinės priemonės. Šįkart paveiksliukas yra iš popierinės servetėlės. Jeigu norite pamatyti, kuo tai skiriasi nuo dekoravimo su ryžiniu popieriumi, kviečiame pažiūrėti mūsų paruoštą dekupažo pamoką

Visa dekupažo eiga aprašoma paeiliui, o prie kiekvieno punkto skliausteliuose pažymėta, kuri nuotrauka parodo tą žingsnį. Nuotraukas rasite žemiau po tekstu. Šią pamokėlę video formatu galite peržiūrėti ir mūsų YouTube kanale.

Reikalingos priemonės:

Eiga:

  • Paviršių nuvalykite, nusausinkite. Jeigu turite grunto, juo padenkite skardinę. Tai labai naudinga, kad neprasiskverbtų drėgmė. Jeigu skardinę naudosite kaip gėlių vazonėlį, apačioje padarykite kelias skylutes, kad ištekėtų vandens perteklius (1 pav.).
  • Išorę nudažykite šviesios (baltos, dramblio kaulo, kreminės) spalvos akriliniais dažais. Padenkite 3 sluoksniais, kiekvienam jų leiskite gerai išdžiūti (2 pav.).
  • Kol džiūsta dažai, pasiruoškite popierinės servetėlės paveiksliukus. Juos išplėšykite arba iškirpkite (3 pav.).
  • Atskirkite baltus sluoksnius – naudokite tik viršutinį su piešiniu (4 pav.).
  • Uždėkite paveiksliuką ant sauso paviršiaus ir ant viršaus tepkite dekupažo klijų (5 pav.). Tepkite švelniai, bet tuo pačiu ir prispauskite servetėlę prie pagrindo. Nebraukite sausu teptuku, tik su klijais.
  • Leiskite klijams gerai išdžiūti. Jeigu norite, kraštelį dekoruokite juostele. Ją priklijuokite karštais arba dekupažo klijais (6 pav.).
  • Skardinės briauną paryškinkite derančios, ryškesnės spalvos akriliniais dažais. Dažykite 2 ar 3 sluoksniais (7 pav.).
  • Kai dažai išdžius, skardinę nulakuokite akriliniu laku. Padenkite 2 ar 3 sluoksniais, kiekvienam jų leiskite gerai išdžiūti (8 pav.).

Norime priminti, kad šis tekstas ir nuotraukos yra UAB „Senas Naujas“ nuosavybė ir bet koks visas ar dalinis teksto, nuotraukų naudojimas be UAB „Senas Naujas“ sutikimo yra draudžiamas. Jeigu šią informaciją norite naudoti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@senasnaujas.lt