Valiuta:

Prekių katalogas

Nuplėšiamos folijos galimybės

Nuplėšiamos folijos galimybės

Pirmiausiai, ko gero, kyla klausimas, kas gi yra nuplėšiama folija?
Paprastai tariant, tai metalinio spindesio plėvelė, kurios viena pusė yra blizgi ir spalvota. Dažniausiai ji vadinama perkeliama arba nuplėšiama folija. Kadangi folijos rūšių yra daug, tokie jos pavadinimai atsirado nuo darbo su ja pobūdžio.

Kokios spalvos yra nuplėšiama folija?
Be įprastinių aukso, sidabro, vario spalvų gamintojai siūlo iš tiesų plačią spalvų paletę. Gaminamos ne tik vienspalvės folijos, bet ir holograminės, vaivorykštinės, kuomet spalvos susilieja, persipina viena su kita ir keičia spalvą priklausomai nuo krentančios šviesos kampo.

Kur naudojama nuplėšiama folija?
Jos pritaikymas tikrai yra labai platus. Dažniausiai ji naudojama skrebinimo darbuose, kuomet perkeliama ant įvairaus popieriaus. Folija dekoruojami, auksuojami dekupažo dirbiniai. Ji taip pat gali būti naudojama ir nagų dailėje.

Kaip su ja dirbti?
Yra du pagrindiniai darbo su šia folija būdai – šaltasis ir karštasis.
Šaltasis būdas – folija priklijuojama su specialiais skystais klijais arba dvipuse lipnia juosta. Karštajam dekoravimo būdui reikalingas arba lygintuvas, arba laminavimo aparatas. Išsamią informaciją apie šiuos dekoravimo būdus pateikėme atskirose pamokose:

  1. Nuplėšiama folija: šaltasis dekoravimo būdas
  2. Nuplėšiama folija: karštasis dekoravimo būdas


Norime priminti, kad šis tekstas ir nuotraukos yra UAB „Senas Naujas“ nuosavybė ir bet koks visas ar dalinis teksto, nuotraukų naudojimas be UAB „Senas Naujas“ sutikimo yra draudžiamas. Jeigu šią informaciją norite naudoti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@senasnaujas.lt