Prekių katalogas

Svarbūs pasikeitimai

 • Norime Jus informuoti, kad el. parduotuvė www.senasnaujas.lt persikėlė į naujus internetinius namus, todėl įvyko kai kurie pasikeitimai.

  MINUSAI (bet jie tikrai nedideli ir lengvai įveikiami :-) )

  Kadangi negalime perkelti Jūsų asmeninių duomenų (vardo, adreso, prisijungimo el. pašto adreso, slaptažodžių ir kt.), šioje atsinaujinusioje parduotuvėje Jums reikės prisiregistruoti iš naujo.

  Nuolaidų kortelės ir toliau galios, suteikdamos 5 proc. nuolaidą visoms prekėms. Tačiau kortelę naujoje parduotuvėje taip pat reikia aktyvuoti: pirmiausiai prisiregistruosite šioje naujoje parduotuvėje, o tada el. paštu, skype'u ar tel. nr. mums pranešite kortelės numerį ir mes ją aktyvuosime.

   

  PLIUSAI (tikimės, kad jie tikrai atpirks visus minusus :-) ):

  Jeigu manote, kad Jūsų apsipirkimas mūsų parduotuvėje vienkartinis, galite apsipirkti ir svečio teisėmis, t. y. nereikia registruotis sistemoje.

  Pasiūlysime Jums patogesnį atsiskaitymą už pirkinius – tiesiogiai nukreipsime į bet kurį banką, per PayPal sistemą (čia galima atsiskaityti ir kreditinėmis kortelėmis) arba atsiųsime išankstinę sąskaitą el. paštu, jeigu norėsite atsiskaityti bankiniu pavedimu vėliau.

  Naršyti ir užsisakyti prekių telefone arba planšetėje taps patogiau, nes parduotuvė bus adaptuota mobiliesiems įrenginiams.

  Perkantiems didesnį kiekį tos pačios prekės, pasiūlysime dar geresnę kainą.

  Kadangi parduotuvės administravimas bus patogiau valdomas, Jums dažniau galėsime pateikti specialių pasiūlymų ar akcijų.

  Gera žinia gyvenantiems užsienyje: siuntimo išlaidas Jums sistema paskaičiuos automatiškai, todėl tikslią mokėjimo sumą matysite iš karto, nereikės laukti jokių patvirtinimų.

   

  Atsiprašome už būsimus nepatogumus ir dėkojame, kad esate kartu