Prekių katalogas

Kartoniniai rėmeliai ir ryžinis popierius

2021-07-27

Džiaugiamės, kad ryžinio popieriaus gamintojai stengiasi nustebinti vis pristatydami naujas, įdomias ir dar nematytas paveiksliukų kolekcijas. Šįkart mus pasiekė prancūzų dailininko Louiso Icarto tapyti moterų paveikslai, atspausdinti ant ryžinio popieriaus. Pažvelkite nuotraukas žemiau – paveikslai tikrai įspūdingi, su lengvu erotikos ir humoro poskoniu.

Paveikslai atspausdinti ant A4 ir A3 dydžio ryžinio popieriaus lapų. Viename lape yra 8 skirtingi paveikslai. Juos galite naudoti kurdami tiek skrebinimo, tiek mixed media projektus. Žinoma, jie idealiai tinka ir dekupažui.

Kad ir kuria technika bekurtumėte savo darbus, su šiais paveikslais labai dera dviejų dalių kartoniniai rėmeliai. Tai – pats rėmelis ir viduje esantis „kabošonas“. Galima naudoti abi dalis kartu arba atskirai. Ant „kabošono“ galima piešti, jį visaip dekoruoti ar priklijuoti ant jo paveiksliuką. Gamintojas šiuos rėmelius kūrė jų dydį derindamas su Louiso Icarto paveikslais, atspausdintais ant ryžinio popieriaus. „Kabošono“ ir paveiksliukų dydis beveik identiškas, gali skirtis keliais milimetrais, bet dėl to nenukenčia paveiksliukas. Pagal dydį tinka A4 dydžio ryžinis popierius, A3 dydžio lape esantys piešiniai per dideli.

Yra 8 skirtingų formų rėmelių – nuo tiesių stačiakampių iki puošnesnių, išlenktomis linijomis, banguotais kraštais. Kad ir kurį iš jų pasirinktumėte, net neabejojame, kad puikiai derės su šiais moterų paveikslais. Rėmelis gali būti klijuojamas ant užrašinių, dekupažuotų dėžučių viršaus ar įklijuojamas į dėžutės vidų ir pan.