Valiuta:

Prekių katalogas

Kaip nudažyti nėrinius su juodąja arbata

Kaip nudažyti nėrinius su juodąja arbata

Šioje pamokoje norime Jums parodyti praktišką nėrinių dažymo būdą, kurį galėsite panaudoti kurdami įvairius projektus. Neretai turima juostelė yra per „švari“ kuriamam projektui. Galima ją labai paprastai patamsinti. Tam reikės juodosios arbatos arba tirpios kavos.

Nuotraukas rasite žemiau po tekstu. Taip pat ši pamokėlė yra pateikta ir video formatu. Video galite rasti mūsų YouTube kanale arba žemiau po eigos aprašymu.

Taigi paruoškite dubenėlį labai stiprios juodosios arbatos arba tirpios kavos. Jeigu norite, galite įberti cinamono ar muskato – juostelė kurį laiką kvepės.
Kai arbata pravės, įmerkite juostelę (1 pav.).
Palikite mirkti bent valandą (2 pav.).
Ištraukite juostelę (3 pav.). Pamatysite, kad ji bus gerokai tamsesnė (4 pav.).
Patieskite ją ant rankšluosčio ir leiskite išdžiūti.
Taip pasendintą juostelę galite naudoti dekupažo, skrebinimo ir kituose darbuose. Ją galima pritvirtinti keliais būdais ir su skirtingomis priemonėmis:

  • priklijuoti stipriais rankdarbių klijais (5-6 pav.)
  • priklijuoti karštais klijais
  • priklijuoti dvipuse lipnia juostele (skrebinimo darbuose)
  • priklijuoti akriliniu laku
  • prisiūti

Taip galima patamsinti ne tik nėrinius, bet ir medvilnės ar lino audinius. Svarbu, kad tiek nėriniai, tiek audinys būtų natūralūs, be sintetinių priedų.

Norime priminti, kad šis tekstas ir nuotraukos yra UAB „Senas Naujas“ nuosavybė ir bet koks visas ar dalinis teksto, nuotraukų naudojimas be UAB „Senas Naujas“ sutikimo yra draudžiamas. Jeigu šią informaciją norite naudoti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@senasnaujas.lt