Valiuta:

Prekių katalogas

Įtrinamas pigmentas, sidabro sp.

 • Įtrinamas pigmentas, sidabro sp.

  Kaina 540
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Įtrinamas spalvotas pigmentas (rub-on). Pakuotė – 0,5 g. Žemiau pateikiama išsami informacija ir video, kaip dirbti su šia priemone. Taip pat pridedamos ir pavyzdžių nuotraukos.

 • Įtrinami pigmentai
  Galbūt norite ryškaus spindesio, metalo efekto, spalvų žėrėjimo dekupažo, skrebinimo, mix media darbuose? Jeigu taip, tuomet ši naujiena turėtų jus pradžiuginti. Taigi norime jums pristatyti įtrinamus pigmentus.

  Kas yra tie įtrinami pigmentai?
  Tai specialios ryškios pigmentinės pudros labai blizgiam chromo efektui sukurti. Šia pudra dekoruoti paviršiai bus ryškūs, spindintys. Taip pat yra 4 spalvos, sukuriančios chameleono efektą, t. y. spalva kinta priklausomai nuo šviesos kampo.

  Kaip dirbti su šiais pigmentais?
  Vienas iš populiariausių būdų – tiesiog įtrinti pigmentą ant paviršiaus. Nereikia jokių klijų. Paviršius turi būti švarus, bet padengtas dažais, geriausiai – tamsiais. Pigmentas nesilaikys įtrintas tiesiai ant medžio, stiklo ar kito paviršiaus. Taigi pirmiausiai nudažykite paviršių, leiskite dažams išdžiūti ir tada tiesiog pirštu įtrinkite pigmentą ant paviršiaus. Galite naudoti ir makiažo kempinėles ar šešėliams tepti skirtas pagalvėles. Pigmento reikia labai nedaug.
  Pigmentus taip pat galima įmaišyti ir į laką ar gelį, pastą – svarbu, kad ta priemonė būtų skaidri. Blizgesio nesimatys, jeigu įmaišysite į baltą ar kitos spalvos pastą. Jeigu nuspręsite naudoti šiuo būdu, tiesiog nedidelį kiekį pigmento įmaišykite į skaidrią masę ir labai gerai išmaišykite. Paskui priemonę naudokite pagal paskirtį: jeigu maišote į laką, lakuokite, jeigu į pastą – kurkite iškilius paviršius. Tiek lakas, tiek pasta spindės ir blizgės, bet blizgesys bus gerokai silpnesnis negu įtrinant pigmentą ant paviršiaus.

  Jeigu dekoruotus daiktus intensyviai naudosite, rekomenduojama nulakuoti akriliniu blizgiu laku.

  Daugiau naudojimo būtų galite pamatyti video: