Prekių katalogas

Ar domitės krepšiniu?

2021-06-21

Ko gero, tokio klausimo iš mūsų nesitikėjote?  Kadangi artėja olimpinės atrankos krepšinio turnyras (birželio 29 d.–liepos 4 d.), savo komandoje irgi pakalbame šia tema: ar vyksime į Kauno „Žalgirio“ areną palaikyti mūsų komandos, ar pavyks prasibrauti į Tokijo olimpiadą ir pan. Ir taip bekalbant iškilo klausimas: „Įdomu, ar mūsų klientės (-ai) domisi krepšiniu?“


Mūsų pačių komanda šiuo klausimu yra pasiskirsčiusi lygiai per pusę – 50 % mūsų visiškai nesidomi krepšiniu, nežiūri rungtynių nei gyvai, nei per televiziją, o kita pusė, atvirkščiai – seka, žiūri varžybas tiek Lietuvos krepšinio lygoje, tiek Eurolygoje, klauso tinklalaidžių apie krepšinio batalijas ir, jeigu turi galimybę, stebi Lietuvos vyrų krepšinio komandos varžybas gyvai. Žinoma, stebėti varžybas gyvai – nuostabus jausmas. Azartas, emocijos greitai pagauna. O jeigu varžosi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, patriotiškumo ir vienybės jausmas tiesiog nepakartojamas. Nuostabu arenose matyti mūsų trispalvę įvairiomis formomis – ant marškinėlių, kepurių, šalikų, įpintą plaukuose ar pririštą ant riešo. Teko garbė pabuvoti ir po milžiniška Lietuvos vėliava arenoje Amsterdame ir Monse. Teko dainuoti „Tris milijonus“ Lilyje, kai Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė 85-81 nugalėjo Gruzijos rinktinę. Tai nuostabios patriotiškumo ir vienybės akimirkos, išliksiančios visam gyvenimui.

Tokia patriotinė dvasia paskatino ir mus į asortimentą įtraukti įvairaus pločio lietuviškos trispalvės juostelių – nuo 6 mm iki 10 cm pločio. Jas galima prisiūti prie įvairių drabužių, krepšelių, kepurių ar tiesiog užrišti ant kuprinės rankenos, aplink delną ar įpinti į plaukus. O juk dar svarbiau, su trispalve švęsti Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją, Liepos 6-ąją ir kitas šventes.


Norintiems patriotiškų smulkių atributų, siūlome medinių krepšinio kamuolių ir vėliavos formos pakabučių. Kviečiame su savo mažaisiais kartu pasiruošti artėjančiam olimpinės atrankos krepšinio turnyrui ir nusispalvinti šiuos pakabučius pačiomis gražiausiomis spalvomis – geltona, žalia, raudona.